O nás

Rozhodnutie za nás niekedy urobí život sám.

Rok 2019

Založenie spoločnosti Drimum s.r.o. so sídlom v Bratislave, stanovenie stratégie spoločnosti, rozdelenie kompetencii.

Rok 2020

Stanovili sme si konkrétne ciele, vypracovali firemné dokumenty, prešli školeniami a vybrali skúsený personál. Náš elán a chuť posúva spoločnosť presne tam, kde ju chceme mať. Naše viac, ako 10 ročné skúsenosti, z nás robia na poli servisov a údržby zariadení v ATEX zónach ľudí na správnom mieste, na ktorých sa viete bez obáv obrátiť a spoľahnúť. Náš skúsený 8 členný servisný tím pod vedením majstra zoservisuje každú vzduchotechniku, opraví každé zariadenie. Komunikujeme v Slovenskom, Českom, Maďarskom, Nemeckom a Anglickom jazyku.

Rok 2021

Tak isto, ako väčšinu nových spoločností, aj nás plne zasiahla korona kríza. Našťastie sme to ustáli, a postupne sa snažíme vytvárať si na Slovenskom trhu svoje miesto. Spolupráca s našimi zákazníkmi a riešenia zložitých situácii nás posúvajú neustále ďalej a tieto skúsenosti uplatňujeme ďalej v praxi. Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s obsluhou a údržbou zariadení v ATEX prostredí, výmenou filtračných patrón, kontrolou, výmenou, nastavením a čistením potrubí, klapiek, ventilov, snímačov a všetkých ostatných zariadení.

Rok 2022

Presťahovali sme sa do nových priestorov, obnovili zariadenie kancelárie. Otvorili sme sa zahraničiu, začali spolupracovať s výrobcami z Českej Republiky. Naše služby si objednávajú zákazníci, ktorým záleží na stave ich zariadení a hlavne na zdravotnom stave personálu. Zákazníci, ktorí očakávajú kvalitu. Snažíme sa vyhovieť všetkým prianiam zákazníka, či už sa jedná o súkromné osoby alebo firmy. Sme tu pre Vás.

Rok 2023

Pokračujeme v tradíciach a staráme sa o Vaše vzduchotechniky. Rozširujeme tím odborníkov, neustále dbáme na vytváranie príjemného a zároveň bezpečného pracovného prostredia pre zamestnancov.